Maj 18

Nowoczesna rozrywka z dreszczykiem emocji

http://www.poziomdrugi.pl/pokoj-zagadek/

XXI wiek – pośród swoich wielu zalet (ale też i wad) – posiada jedną znaczącą – daje nam wiele różnych form rozrywki, które nieznane były naszym rodzicom, nie mówiąc już o dziadkach. W obecnych czasach tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia i zasobność portfela. Poziomdrugi.pl to strona popularnego w Opolu tzw. Escape Roomu. Według informacji, jakie znaleźć możemy na wspomnianym wyżej serwisie, jest to nawet najlepszy escape room w tym mieście. A dowodzić tego mają opinie z serwisu LOCKME.PL.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www Poziomu Drugiego. Znaleźć tutaj można nie tylko informacje oczywiste – jak cennik i dane kontaktowe, ale również opisy poszczególnych pokojów. W chwili obecnej do dyspozycji są cztery takie pokoje. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Poziom Drugi oferuje rozrywkę zarówno dla wielbicieli przygód, osób bardziej technicznych, jak również ludzi znudzonych życiem, którzy potrzebują zastrzyku emocji i adrenaliny. Escape Room w stylu horrorowym? Brzmi ciekawie, a jeszcze lepiej wygląda w praktyce.

Zachęcamy nie tylko do odwiedzenia strony Poziomdrugi.pl, ale również do pojawienia się w placówce osobiście. Byliście, widzieliście (i może nawet zwyciężyliście)? Dajcie znać w komentarzu, jaka jest Wasza opinia.


Tagi: ,
Copyright 2017. All rights reserved.

Opublikowano 18 maja 2017 przez OLEK in category "Rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *