Październik 18

Coś dla szkoły i przedszkola

https://edukta.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-interaktywne/tablice-interaktywne/

Starsze pokolenie, a nawet to urodzone w latach ’80, zapewne przyzwyczajone jest do tego, że pomoce szkolne rzadko kiedy wykraczały poza tablicę i kredę. I nic w tym dziwnego. Były to inne czasy i zupełnie inne, dużo mniejsze możliwości. Czy jednak można skutecznie uczyć najmłodsze pokolenie bez nowoczesnych pomocy naukowych? Co z dziećmi, które od 3 roku życia korzystają z tableta, a internet jest dla nich czymś zupełnie oczywistym i niezastąpionym? Nowoczesna szkoła musi się dostosować do zmieniających się realiów XXI wieku.

Warto zajrzeć na zamieszczoną tutaj stronę internetową. Sklep ów specjalizuje się w zaopatrzeniu szkół i przedszkoli – w sprzęty zarówno tradycyjne jak tablica czy dzwonek, jak i nowoczesne zdobycze technologiczne, takie jak: tablice interaktywne czy edukacyjne klocki LEGO uczące dzieci programowania i kreatywnego myślenia od najmłodszych lat. To świetnie, że takie miejsca w sieci istnieją. Znaczy to, że na tego typu produkt istnieje zapotrzebowanie, więc szkoły idą z duchem czasu.

Serwis jest intuicyjny, łatwy w nawigacji, a do każdego produktu można szybko dotrzeć również za pomocą wyszukiwarki. Warto rzucić okiem.

 Copyright 2017. All rights reserved.

Opublikowano 18 października 2017 przez OLEK in category "Edukacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *