Grudzień 11

Kultura w ciemnych barwach

http://czarno-to-widze.com/

Lubimy afroamerykańską kulturę, więc nasze głębokie zainteresowanie wzbudził blog Czarno To Widzę – nieznanego autora, o którym powiedzieć można dwie rzeczy – zna się na rzeczy i lubi pisać. Tekstów w chwili obecnej nie ma tam może jeszcze wielu, ale te, które powstały, osiągają ogromne rozmiary. Ale to dobrze – formuła pozwala autorowi wyczerpać temat i przekazać wartościowe informacje, których próżno szukać na innych stronach, z Wikipedią włącznie.

Czarno To Widzę to blog o literaturze, muzyce, filmach i serialach, szczególnie sprofilowany na kulturę afroamerykańską. Trochę tutaj o muzyce hip-hopowej, trochę o Jamajce, trochę wreszcie czarnej kinematografii. Teksty z założenia są subiektywne, ale też mocno informacyjne – pozwalają poszerzyć i ugruntować wiedzę w danym temacie. Przejrzysty layout i wygoda czytania bloga na smartfonie – to dodatkowe atuty.

Widać, że autor bloga stawia na jakość tekstów, a nie ich ilość. To zdecydowanie dobrze. Ale z drugiej strony – niecierpliwie czekamy na kolejne artykuły.Copyright 2017. All rights reserved.

Opublikowano 11 grudnia 2017 przez OLEK in category "Rozrywka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *