Grudzień 13

Orientalne pyszności

https://sushiyee.pl/

Sushi stało się w Polsce w ostatnich latach bardzo popularne. W każdym szanującym się centrum handlowym znajduje się przynajmniej jedna restauracja serwująca to danie. Jeśli spojrzymy na Pyszne.pl, okaże się, że oferta sushi jest jedną z szerszych w największych polskich miastach. Gdzie zatem danie zamówić? Która lokalizacja jest godna Waszych kubków smakowych? Przedstawiamy Sushi Yee.

Lokalizacja ta zdobyła nasze serca za sprawą dwóch elementów. Po pierwsze – sushi można zamówić online za pomocą intuicyjnego interfejsu sklepowego. Po drugie i ważniejsze – nazwy oraz opisy produktów zostały przygotowane w taki sposób, że z miejsca uwierzyliśmy, że chłopaki znają się na rzeczy. Jak widać nawet o dostawie sushi można pisać z jajem. Ale nie tylko to – na stronie znajduje się blog, pełen wartościowych informacji podanych w sposób bardzo klarowny i przejrzysty. No i te nazwy zestawów! Odnoszące się do kultury hip-hopowej Big Pun czy Biggie – jak tu nie pokochać Sushi Yee?

Co do samej potrawy – warto spróbować. Wiele osób ma obiekcję, ale jeśli zamawiamy w sprawdzonym miejscu niczym nie ryzykujemy. Co najwyżej tym, że uświadomimy sobie, że straciliśmy kawał życia nie jedząc sushi 😉

 

 Copyright 2017. All rights reserved.

Opublikowano 13 grudnia 2017 przez OLEK in category "Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *